به تکنوود خوش آمدید !

تکنوود اولین تولید کننده محصولاتی از جنس آلومینیوم و کامپوزیت با روکش طبیعی چوب می باشد. با توجه به این که چوب با گذشت زمان فرسوده شده و شرایط محیطی مانند آب و هوا، تابش آفتاب و ... سبب تغییر شکل آن می شوند، شرکت تکنوود با استفاده از تیم حرفه ای و بهترین روش های علمی اقدام به تولید محصولی مستحکم، زیبا با نصب آسان نموده است که این اقدام مشکلات استفاده از چوب طبیعی را برطرف نموده و در صنعت محصولات چوبی انقلابی را به پا کرده است. از آنجا که این محصولات از مقاومت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و در سایزهای مختلف تولید و عرضه می گردد، امکان ساخت پروژه های بزرگ و خاص را فراهم ساخته اند. از مهمترین مزایای این محصولات می توان به کاهش چشم گیر استفاده از چوب به میزان 2 درصد اشاره داشت که این امر کمک بزرگی به حفظ محیط زیست کرده است. شایان ذکر است محصولات تکنووود را می توان درکلیه فضاهای داخلی و بیرونی از جمله آلاچیق، مبلمان شهری، نما و ... به کار برد.

درباره ما

در سال 1986 که فعالیت خود را در زمینه چوب آغاز کردیم، متوجه شدیم که بزرگ ترین  مشکل محصولات چوبی، عدم انعطاف پذیری و کمبود استحکام چوب است. با مطالعه و آزمایش های مستمر به شرکتی همواره رو به صعود در این زمینه تبدیل شدیم. کیفیت بالا و صداقت در کار بزرگترین عامل موفقیتمان است. با 10 سال تلاش توانستیم مشکل گره خوردگی، شکستگی و برگشت چوب را برطرف نماییم. همانطور که آگاه هستید، تمامی محصولات چوبی نیازمند به نگهداری هستند اما تکنوود نیاز به صرف هزینه و زمان برای نگهداری ندارد و ما برای اثبات این موضوع، تکنوود را در دبی و قطر که نامناسب ترین شرایط آب و هوایی را برای چوب دارند، آزمایش کرده و به نتیجه مطلوبی دست یافتیم.
تحسین بر انگیز ترین مزیت تکنوود کاهش بسیار زیاد مصرف چوب است که جهان را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کرده است. از اینکه تنها تولید کننده این محصول در جهان هستیم، خرسندیم.
آرزویمان این است که، درختان فقط برای محصولات دارویی قطع شوند نه برای زندگی لوکس.

ویژگی های تکنوود

محیط زیست
این که درختان را تنها برای مصارف دارویی قطع کنیم، احترامی ست برای زندگی و طبیعت که نتیجه ی آن سرمایه ای برای آیندگان می باشد. ما بر این باوریم که با مصرف محصولات تکنوود نه تنها شهر را زیباتر می نماییم، بلکه به آسمانی آبی تر و زیباتر نیز دست پیدا خواهیم کرد. جایگزینی محصولات تکنوود به جای چوب خام موثرترین راه حل برای معضل قطع درختان می باشد که معرفی این روش می تواند رسالتی برای تمامی معماران طبیعت دوست باشد. متخصصان حرفه ای تکنوود با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز می توانند میزان مصرف چوب در پروژه های مختلف به دو درصد برسانند؛ بدین معنا در پروژه ای که برای اجرای آن نیاز به صد درخت است، با مصرف تکنوود آن را به دو درخت کاهش داده و 98 درخت را حفظ می کنیم.
R & D
کیفیت تکنوود نتیجه تلاش های مستمر این بخش می باشد که در عین حال با حفظ ظاهر زیبای چوب، تمامی معایب آن را حذف کرده است و با گسترش افق دید معماران، این محصول در سبد ضروری ترین محصولات قرار داده است.
سیستم ها
تکنوود اولین چوب نسوز با کلاسه A2 در دنیا می باشد که زیبایی ویژه به ساختمان می بخشد. این محصول به علت وزن کم مشکلی برای معماران ایجاد نمی کند. تکننود با ترکیب فوق العاده ای از طبیعت، بافت و احساس خوب چوب، سبکی، قابلیت بازیافت، استحکام را با خود به همراه دارد و مانع تورم، گره خوردن، ترک و شکستگی، قارچ و باکتری می شود و شما را فارغ از هزینه نگهداری و تعمیر می کند. تمامی سیستم ها سبک، نسوز و دارای کلاسه A2 می باشد و در صورت سفارش، پروژه خاص نیز پذیرفته می شود. انواع سیستم ها: • سیستم نما و سقف • سیستم سایه بان : کرکره ای- تاشو- ثابت • پرگولا • مبلمان شهری